Zajímá mě víc...
Vstup do e-shopu

Myslíme si, že ceník má být přehledný, pochopitelný a logický. Jedině tak je férový, protože se do něj nedají schovat nesmyslné poplatky za kdeco. My jsme to dovedli do extrému - máme pouze jednu jedinou cenu. Pokud přivezete ovoce málo, přidáme ho do sdruženého kvasu. Pokud přivezete ovoce hodně, automaticky vám vypálíme individuální várku. To vše za jednu cenu.

Cena za pálení


378,- Kč / laa

189,- Kč za litr 50% destilátu

Pokud máte málo ovoce nebo prostě nechcete velké množství pálenky, ale přesto to chcete zkusit - jednoduše přivezte ovoce k nám, my s ním provedeme standardní proceduru a přidáme ho do většího sdruženého kvasu. Následně si odvezete podíl pálenky podle množství vámi dodaného ovoce. Pokud však přivezete ovoce větší množství od jednoho druhu, automaticky vám založíme vlastní kvas, který individuálně vypálíme. Odvezete si pak pálenku pouze z vlastního ovoce. A to bez příplatku.

Zakládání těchto individuálních kvasů je však možné pouze pokud to dovoluje aktuální provozní kapacita. Hlavně u jablíček na podzim to bývá problém. Je jich prostě hodně...

< Zpět

Tato uvedená cena je konečná, včetně všech našich služeb, spotřební daně, daně z přidané hodnoty atd. Navíc obsahuje položky, které jsou u jiných pálenic většinou zpoplatněny, jako je třeba zapůjčení kvasné nádoby, selekce, mytí, drcení a odpeckování či lisování ovoce, přidání enzymů a kvasinek, vedení a skladování kvasu, kvalitní voda na ředění, likvidace výpalků atd...

Cenu záměrně uvádíme za jeden litr absolutního alkoholu (laa), tedy 100% etanolu. Ta je totiž neměnná, ať se výsledný produkt následně ředí na jakoukoli lihovost.