Zajímá mě víc...
Vstup do e-shopu

Myslíme si, že ceník má být přehledný, pochopitelný a logický. Jedině tak je férový, protože se do něj nedají schovat nesmyslné poplatky za kdeco. My jsme to dovedli do extrému - máme pouze jednu jedinou cenu. Pokud přivezete ovoce málo, přidáme ho do sdruženého kvasu. Pokud přivezete ovoce hodně, automaticky vám vypálíme individuální várku. To vše za jednu cenu.

Cena za pálení


209,- Kč za litr 50% destilátu

Po několika letech jsme nuceni upravit cenu za pálení směrem nahoru. Hlavním důvodem je, že v průběhu letošní sezóny dojde k radikálnímu navýšení sazby daně z lihu. Dalším důvodem pak je neustálý a vytrvalý růst ceny lidské práce, na které je zpracování ovoce postaveno a který už nedokážeme kompenzovat jiným způsobem. I tak zůstává ovocný destilát z pěstitelského pálení jedním z nejlevnějších alkoholických nápojů na trhu. Což je vzhledem k jeho kvalitě tak trochu paradox... Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

< Zpět

Tato uvedená cena je konečná, včetně všech našich služeb, spotřební daně, daně z přidané hodnoty atd. Navíc obsahuje položky, které jsou u jiných pálenic většinou zpoplatněny, jako je třeba zapůjčení kvasné nádoby, selekce, mytí, drcení a odpeckování či lisování ovoce, přidání enzymů a kvasinek, vedení a skladování kvasu, kvalitní voda na ředění, likvidace výpalků atd...

Cenu záměrně uvádíme za jeden litr absolutního alkoholu (laa), tedy 100% etanolu. Ta je totiž neměnná, ať se výsledný produkt následně ředí na jakoukoli lihovost.